השיטה של בעלי נכס לקבל הלוואה בתנאים טובים גם אם הם קיבלו סירוב מהבנק

בעקבות חוק דירוג האשראי שנכנס לתוקף בעלי נכס רבים מוצאים את עצמם מסורבים בבנקים וחברות האשראי ולא יכולים לקבל הלוואה (למרות שיש ברשותם נכס). מסתבר שיש פתרון למצב שעוזר לאותם אנשים לקבל הלוואה של ₪150,000 ומעלה בתנאים טובים וגם לחזור לבנק מהדלת הקדמית עם דירוג אשראי תקין

בשנתיים האחרונות ישראלים רבים מוצאים את עצמם מופתעים כשהם ניגשים לבנק לבקש הלוואה. למרות שיש להם נכס, גופי המימון מסרבים לתת להם הלוואה בטענה שדירוג האשראי שלהם נמוך. יצאנו לפגוש את אור לוסקי הבעלים של קבוצת ביחד פיננסים בשביל לגלות למה זה קורה ומה הפתרון לבעיה. 

הישראלים נמצאים במלכוד

״מגיעים אלינו משפחות רבות שמספרות סיפור די דומה. הם היו צריכים הלוואה כדי להסדיר בעיה מסוימת. לשלם חוב, עיקול, הוצאה לפועל וכו'. לפתע הם גילו שהבנק מסרב לתת להם הלוואה בגלל כל מיני סיבות, לדוגמא חזרה בתשלומי המשכנתא, חזרה של שיקים, אי כיבוד של הוראה לחיוב החשבון ועוד… אותם אנשים הגיעו למצב שהם נמצאים במלכוד. מצד אחד הם צריכים הלוואה בשביל להסדיר בעיה מסוימת, מצד שני הבנק מסרב לתת להם הלוואה עד שהם יפתרו את הבעיה ככה הם תקועים באמצע בלי יכולת לפתור את הבעיה.״, מספר אור לוסקי, מנכ"ל קבוצת ביחד פיננסים.

כך תקבלו הלוואה של ₪150,000 ומעלה גם אם הבנק אמר לכם לא

"תראה סירוב הבנק אינו גזרה משמיים" אומר לוסקי בביטחון "אני יכול להגיד לך שנכון להיום בחברתנו בלבד יש למעלה מ 50  משפחות מדי חודש שעוברות תהליך של טיפול שורש והבראה פיננסית. התהליך מתחיל מגיוס הלוואה חוץ בנקאית לכיסוי אותה בעיה שמתמודד איתה הלקוח. ועד לשלב האחרון שעוזר ללקוח לחזור לבנק עם דירוג אשראי תקין". 

"השיטה מתאימה כמעט לכל בעל נכס בישראל" אומר לוסקי.

מה זה הלוואה חוץ בנקאית והאם זה קשור לגורמים מפוקפקים?

״הבנקים מזמן לא לבד בעולם המימון" אומר לוסקי. "הרבה אנשים ששומעים את המושג חוץ בנקאי מפחדים אז חשוב לי להסביר שההלוואות מגיעות מקרנות מימון המוחזקות על ידי חברות ציבוריות הנסחרות בשון ההון הישראלי ובעלות רישיון ממשרד האוצר למתן מימון בישראל".

אין ללקוח שום סיכון התשלום על בסיס הצלחה

שיטת העבודה של ביחד פיננסים יעילה ומהירה. הפניות שהם מקבלים מגיעות מאנשים שנמצאים מבחינה כלכלית עם הלשון בחוץ ובמקרים רבים אין להם אפילו איך לשלם. כדי לעזור לאותם פונים הם עובדים בשיטה שונה ומקבלים את שכר הטרחה שלהם רק לאחר שהכסף בחשבון הבנק של הלקוח. "אצלנו אין דמי פתיחת תיק, אין אותיות קטנות והתשלום על בסיס הצלחה בלבד" אומר לוסקי.

אור לוסקי מנכ"ל קבוצת ביחד מתראיין באולפני וואלה

למה הבנק לא מציע את הפתרון בעצמו?

"את הבנקים הלקוחות לא מעניינים. הבנקים עברו לנורמה של אוטומציות, אפליקציות וכסף דיגיטלי שעובר מחשבון לחשבון, ובנינו זה עובד להם נהדר, הם רק מרוויחים יותר מידי שנה.

החברה שלי לדוגמא מונה למעלה מ20 כלכלנים רו"ח צוות משפטי ומהנדסים שיושבים כדי לבנות תכניות הבראה לאותם לקוחות עם אסטרטגיה ברורה של שלושה שלבים מדויקים והסברתם ללקוח. את שלב התכנון והאסטרטגיה אנחנו עושים במשרדי החברה בפגישה ראשונית ללא עלות והתחייבות. רק במידה וזה מתאים ללקוחות ואנחנו רואים שהלקוח אכן מתאים לתהליך ויוכל לצלוח אותו בהצלחה יוצאים לדרך".

 

לבדיקת זכאות מהירה לקבלת הלוואה (לבעלי נכס בלבד!) מלאו עכשיו את הפרטים בטופס

מאמרים נוספים

חיסכון

בעלי עסקים: כך תשיגו הלוואה משתלמת מקרנות חברתיות ומקרנות בערבות המדינה, ללא התרוצצות ללא בירוקרטיה וללא סיכון כספי

התקופה הכלכלית הקשה מביאה בעלי עסקים רבים לחפש כל דרך אפשרית לקבלת הלוואה שתעזור לגשר על חוסר התזרים או לחלופין לפרוע הלוואות יקרות בהלוואות אטרקטיביות

קרא עוד »
השקעות

ביזנס ופלז'ר: לראשונה השקעה ביחידות נופש במלונות יוקרה בדובאי שנותנת גם תשואה גבוהה וגם שבוע חופשה כל שנה בחינם!

אביב הייט (37), כלכלן, שמאי, יועץ נדל״ן ומומחה למשכנתאות, הוא הבעלים של חברת דונם לוקס שאחראית למהפכה שמטלטלת את שוק השקעות הנדל״ן הישראלי בימים אלה.

קרא עוד »